BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2014

Nurašome dar vienerius metus, sudedame atsiminimus į archyvus, viską į savas vietas. Nežinau, kaip kiti jaučiasi šią dieną, bet susumavęs viską, ką turiu, ko netekau, atrandu vis daugiau vietos viduje, tuštumos, erdvės.

Tarsi, vaikystėje būčiau buvęs apdovanotas turtais, kuriuos per metų metus išdalinau, atidaviau daugiau, nei kas kada davė man. Gal greičiau daugiau, nei sugebėjau priimti.

Šiandien pagalvojau, jog žmogus miršta du kartus per savo gyvenimą: kai sustoja jo gyvybinės funkcijos, ir dar vieną kartą prieš tai - kai jis nustoja svajoti, kai jo vidiniame kambarėlyje nebelieka nieko, tik tuščias liūdesys.

Naujų metų akivaizdoje duodame sau pažadus. Ne kartą pasižadėjau būti geresnis, tačiau netapau kažkuo daugiau, nei buvau prieš tai… Naujųjų metų akivaizdoje tiek daug “galbūt” sukasi galvoje, jog galbūt geriau rinktis kitą laiką gyvenimo sprendimams priimti.

Šiandien užteks pamėginti susitaikyti su savimi.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Iš tikro tapai geresniu žmogumi. Tiesiog tobulėjant ir kaupiant žinias “koks turėtum būti”, matai, kad toli gražu toks nesi, tačiau vien dėl žinojimo koks turi būti tu jau elgiesi kitaip vienose ar kitose situacijose, mažų mažiausiai bent jau supranti “kas čia nutiko”, kai tarkim pasielgi tavo nuomone negerai ar neteisingai, o nesi aklas žvėrelis.

    Na kaip nors mes 2015 dar patobulėsim argi ne taip?

Rašyti komentarą