BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trupiniai rudens minčių susisukę

Štai aš netikėtai pasimankštinęs, pajutau norą pramankštinti pirštus, savo mintis. Užšoku į blogą, ir čia, kaip visada vieni lieja ašaras, kiti pilsto iš tuščio į kiaurą apie savo išgalvotus, o gal ir ne, meilės nuotykius. Dar keletas šabloniškų įrąšų apie pilką kasdienybę, bei surūkytą cigarečių skaičių, sedint ant palangės ir gurkšnojant kavą, stebint niūrų rudenį, kuris pripažinkim yra vienas gražiausių metų laikų.

Visi pamiršom, kai bėgiodavom lauke, mėtydavomės geltonų lapų kuoštais, šokinėdavome į auksines jų pilis. Nežinau, gal tik man pasisekė su tokia puikia vaikyste, kurios prisiminimus deja paskandino monotoniška kasdienybė, pamiršau, kaip reikia būti paprastu, nuoširdžiu, ir būtent todėl šiandien norisi nulėkti prie jūros, kur radau nuostabų skardį, bei sūpynes, kuriomis gali pakilti į dangų, nukristi virš bangų, sudužti į saulėlydžio spindulius, nors dėl debesuoto oro, tam galimybių tikriausiai nebus. Bet man to ir nereikia.

Smagu papilstyti iš tuščio į kiaurą, visai galbūt ir netuščiais dalykais. Gera, jog galiu tiek daug, ko visai nevertinu, o veltui. Turiu daugiau, nei mano išlepęs ego sugeba suryti. Persvarstykit ir jūs savo sielos turinį.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Visi pamiršom?
    Prašyčiau, mielasai.
    Kritiką reikia mokėti priimti ir pateikti.

  2. būtų dar smagiau, jei tuos pirštus pramankštintum dažniau :)

Rašyti komentarą