BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Noriu miego

Kartais galvoju, jog neverta mėginti pažinti žmonių, nes tame nėra jokios prasmės. Gražius asmenis supūdo, iš vidaus, jų pasipūtimas, ir egocentriškumas, negražius - pyktis, bei pagieža laikoma pastarųjų atžvilgiu. Taip kad, kaip besuktum, kaip bevartytum mano pasaulio vaizdinį, nieko gero nesigauna.

Beja, žinau, jog tame yra ir daug netiesos. Pažįstu tikrai nuoširdžių, paprastų, mielų žmonių, bet kažkaip nemoku jų išsaugoti, gal net nesistengiu… Kokia to priežastis? Aš! Aš netikiu niekuo, todėl kiekvienas ryšys man atrodo, tarsi, sukurtas ant lengvai paplaunamo pamato… Nesvarbu, kas tai būtų: religija, draugystė, nuoširdumas. Viskas, kas vieno žmogaus daroma, kitam lieka paslaptimi, ir atsiveria tik maža dalimi.

Juk kiekvienas, kuris padeda draugui gali turėti savų tikslų, kiekvienas, kuris nekenčia, gali paslapčia mylėti, ar gerbti savo priešą. Dažnai šypsausi, mintimis suvarydamas peilio geležtę iki rankenos į pilvą žmogėnui, kuriam turiu būti malonus, nes taip reikia, o ne todėl, jog to noriu.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. paskutinis sakinys labai gerai pažistamas, pirmas -labai artimas ;)
  mes visi priklausom pirmajai arba antrajai grupems-, neisskiriant ne autoriaus ar komentatoriaus.
  viso ko pamatas yra nauda. net aukodami gyvybe, mes aukojame todel, kad mums gera tai daryti.
  is tikro viso ko pamatas yra ne zmonese ar zmogiskuose rysiuose, as taip manau.

 2. Gali būti, gali būti :)

 3. Ačiū, privertei susimąstyti.

 4. o kiekvienąkart kažką darant kyla klausimas: kokia prasmė?

 5. parašysiu ir apie tai :)

Rašyti komentarą