BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laimės paslaptis

Kvėpuoju sūriu jūros oru, rudenine gaiva, klausausi, kaip tolumoje lūžtančios bangos drebina žalią vandens paviršių.

Ar, Tau, pažįstamos tos trumpos akimirkos, kai, rodos, žvaigždės išsidėlioja tam tikra tvarka, ir tampi laimingas/-a be priežasties?

Tuomet visa visata Tau šnibžda ausin džiaugsmingo gyvenimo paslaptį.

Tarp visų tų tankiai suaugusių medžių, saulės spinduliai atrandą tarpą, tik tam kad apšviestų mane, vos pagalvoju, kaip viskas nesudėtinga, kaip paprasta. Sutapimas?

Viskas su viskuo susiję, persipynę, susiraizgę, kiekviena pieva - man, tai miškas - kažkam mažesniam. Viskas yra gražu, sakralu, šventa, jeigu tik gali permatyti, žengti aukščiau.

Kiekviena mintis, kiekvienas veiksmas yra pamoka. Nori būti laimingas - eidamas nežiūrėk po kojom, bet gerk gyvenimą akimis, ir vis dėlto turi kartais nukreipti žvilgsnį žemyn tam, kad nepragriūtum.

Visada yra daugiau nei viena prasmė, tikslas, priežastis, galimybė. Viskas persidengę - sluoksnis ant sluoksnio, gyvenimo rūpesčiai ir kasdienybė, vargai ir darbai, aptraukia patį pirmą gyvenimo puslapį.

Tą švarų, baltą lapą, kuriame užrašyta tai, ką dauguma pamiršome: “Laimė yra - vien jau būti.”.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Siracido 11: 11 Vienas žmogus ir triūsia, ir grumiasi, ir skuba, bet vis vien labiau ir labiau nusivilia. 12 O kitas eina savo keliu sugniužęs - bejėgis ir neturto slegiamas, - tačiau į jį VIEŠPATIES akys maloniai žiūri. Jis ištraukia jį iš bjaurios klampynės, pakelia jo galvą ir išaukština jį daugelio nustebimui.

  2. Tai vat, triūsi ir grumiesi, bet gailestingojo VIEŠPATIES akys tik į išrinktuosius žiūri.

Rašyti komentarą