BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip pakeisti save. Pagrindo mintis.

Sudėtinga,o gal ir nelabai, mintis šovė man vakar į galvą: žmonėms reikia žmonių, bet ne tiek dėl būtinumo, kiek iš pačio reikėjimo. Ką turiu omeny? Na, jeigu nebūtų žmonių, nebūtų prasmės kažką daryti. Kaip ir…

Geriausias pavyzdys, kokį pavyko sugalvoti yra kelionės laiku. Dabar atsikvėpk minutėlei, gerai pagalvok, ką darytum, ką norėtum pakeisti, jeigu gautum galimybę gyventi savo gyvenimą nuo pradžių, turėdamas visas žinias, kurias esi sukaupęs, patirtį, esamą sąmonę? Pamėgink įsivaizduoti įvairias situacijas, ką darytum kitaip, kaip elgtumeisi ir pan.

Jeigu esi iš tų, kurie nieko nekeistų - sveikinu. Tavo gyvenimas tikriausiai yra nuostabus, niekada gyvenime neklydai, o jeigu ir klydai, tai tave padarė tuo, kuo esi dabar. Man vis dėlto atrodo idiotiška būtų nepasinaudoti tokia galimybe, pakeisti, bent jau skaudžiausius įvykius, na, bet kaip nori…

O tiems, kas bandė įsivaizduoti, dabar prisiminkit ar jūsų mintyse buvo kiti žmonės, savotiški stebėtojai, kurie dalyvavo veiksme?

Jau ne kartą atkreipiau dėmesį, jog mintimis atlikinėdamas tokius nerealius savo gyvenimo pakeitimus iš pagrindų, nuolat susiduriu su žmonėmis iš savo esamos realybės, ir kodėl? Todėl, kad kažkas matytų mane kitokį, nors tai ir beprasmiška, kadangi tie asmenys jau pažinotų naująjį mane, o dabartinio - ne. Vis tik - žmonės žmonėms reikalingi, kad matytų, kas jie yra.

O jeigu nematys, ar tada yra prasmė keistis, keisti, ieškoti savęs? Atsakymas ir teigiamas, ir neigiamas. Prasmė bus tik tada, kai darysi tai dėl savęs, nesiekdamas kitų pripažinimo, palaikymo, jeigu viskas bus tik dėl žiūrovų akių - nera reikalo vargti, nes mėgindamas įsiteikti miniai, visada šiek tiek meluoji sau, o tada jau dienos pabaigoj eilinį sykį galvoji, kaip nugyventum šią dieną kitaip, jeigu turėtum galimybę.

Rodyk draugams